Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Shit/Blerje
€96,000€1,200/m2
Shit/Blerje

Apartament 1+1 sip 80 m2 per shitje ne Qender !!!

Rruga Luigj Gurakuqi, Tirana, Albania

Dhomë: 1Banjë: 1m²: 80

Apartamente ne Shitje

Ilir Cino

2 weeks ago

€96,000€1,200/m2

Dhomë: 1Banjë: 1m²: 80

Apartamente ne Shitje

2 weeks ago

Shitje / Sale
€72,000
Shitje / Sale

Apartament 1+1 per shitje ne Don Bosko

Rruga Albanopoli, Tirana, Albania

Dhomë: 1Banjë: 1

Apartamente ne Shitje

Merita Xhepa

3 weeks ago

€72,000

Dhomë: 1Banjë: 1

Apartamente ne Shitje

3 weeks ago

Me Qira
€800
Me Qira

Zyre per qira ne Bllok

Rruga Vaso Pasha, Tiranë, Albania

Banjë: 1m²: 81

Ambjente Komerciale me Qera

Merita Xhepa

3 weeks ago

€800

Banjë: 1m²: 81

Ambjente Komerciale me Qera

3 weeks ago

Qera / for Rent
€500/Muaj
Qera / for Rent

Apartament 2+1 per qera tek liqeni i thate

Rruga Hamdi Garunja, Sauk 2, Albania

Dhoma: 2Banja: 2m²: 108

Apartamente me Qera

Ilir Cino

3 weeks ago

€500/Muaj

Dhoma: 2Banja: 2m²: 108

Apartamente me Qera

3 weeks ago

Rezervuar
€470/Month
Rezervuar

Komfort dhe i kendeshem apartament 1+1 per qera Blloku .

Rruga Brigada VIII, Tiranë, Albania

Dhomë: 1Banjë: 1m²: 80

Apartamente me Qera

Ilir Cino

4 weeks ago

€470/Month

Dhomë: 1Banjë: 1m²: 80

Apartamente me Qera

4 weeks ago

Rezervuar
€180
Rezervuar

Apartament 1+1 per qira ne Laprake.

Rruga Gjergj Legisi, Tirana, Albania

Dhomë: `1Banjë: 1

Apartamente me Qera

Merita Xhepa

1 month ago

€180

Dhomë: `1Banjë: 1

Apartamente me Qera

1 month ago

Shitje / Sale
€58,000/Total
Shitje / Sale

Apartament 2+1+2 per shitje ne Fresk

Rruga Thesarit

Dhoma: 2Banja: 2

Apartamente ne Shitje

Merita Xhepa

1 month ago

€58,000/Total

Dhoma: 2Banja: 2

Apartamente ne Shitje

1 month ago

Qera / for Rent
€390/Month
Qera / for Rent

Apartament 2+1+2b per qera Komuna e Parisit dhe Parkut te Liqenit !

Rruga Tish Dahia, Tirana, Albania

Dhoma: 2Banja: 2m²: 110

Apartamente me Qera

Ilir Cino

1 month ago

€390/Month

Dhoma: 2Banja: 2m²: 110

Apartamente me Qera

1 month ago

Rezervuar
€480/Month
Rezervuar

Apartamet 2+1 per qera prane Blloku .

Rruga Perlat Rexhepi, Tiranë, Albania

Dhoma: 2Banjë: 1m²: 90

Apartamente me Qera

Ilir Cino

1 month ago

€480/Month

Dhoma: 2Banjë: 1m²: 90

Apartamente me Qera

1 month ago