Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Aapartament 1+1 per shitje prane Myslym Shyrit Shit/Blerje

Myslym Shyri Tirana, Road, Tirana, Albania
€110,000

Përshkrimi

Shitet apartament 1+1 prane Myslym Shyrit.

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri, ndodhet ne katin e trete.

Organizimin i brendeshem

Nje dhome gjumi, kuzhine dhe dhome ndenje bashke, ballkon dhe bonjo.

Certifikata pritet te dale ne perfundim te punimeve.

Per nje vizite ne prone ju lutem te na kontaktoni.

  • Adresa: Myslym Shyri Tirana, Road, Tirana, Albania
  • Qyteti: Tirana
  • Qarku: Tirana County
  • Zona: Tregu Cam
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated September 4, 2020 at 8:40 am

  • Çmimi: €110,000
  • Siperfaqe: 70 m²
  • Dhoma: 1
  • Banja: 1

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Karakteristika të tjera

Kontakto

CONTACT AGENT
Merita Xhepa
+355 4 2222 444 +355 67 59 81 865

Pyetje për pronën

Open chat