Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Aapartament 2+1 per qira prane shkolles Deshmoret e Lirise E dhene me qera

Rruga Zef Jubani, Tirana, Albania
€400

Përshkrimi

Jepet apartament 2+1 per qira prane shkolles Deshmoret e Lirise.

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te miradministruar ne katin e shtate me ashensor.

Apartamenti ofrohet bosh dhe vetem per banim.

Ka tre dhoma, dy jan dhoma gjumi dhe dhoma e trete eshte,

kuzhine dhe dhom pritje bashke, nje banjo, nje ballkon.

Per nje vizite ne prone ju lutem te na kontaktoni.

  • Adresa: Rruga Zef Jubani, Tirana, Albania
  • Qyteti: Tirana
  • Qarku: Tirana County
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated February 23, 2021 at 10:35 am

  • Çmimi: €400
  • Siperfaqe: 100 m²
  • Dhoma: 2
  • Banja: 1

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Merita Xhepa
+355 4 2222 444 +355 67 59 81 865

Pyetje për pronën