Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Aapartament 3+1 per qira te Kopeshti Zoologjik dhene me qera/rented

The Botanical Park of Tirana, Rruga Selita e Vjeter, Tiranë, Albania
€450/Muaj

Përshkrimi

Jepet apartament 3+1 per qira te Kopeshti Zoologjik.

Apartamenti ndodhet ne katin e 5 dhe me pamje nga Kopeshti Zoologik.

Organizimi i brendeshem:

Tre dhoma gjumi, kuzhine dhe dhome ndenje bashke, dy banjo, ballkon.

Per nje vizite ne prone ju lutem te na kontaktoni.

  • Adresa: The Botanical Park of Tirana, Rruga Selita e Vjeter, Tiranë, Albania
  • Qyteti: Tirane
  • Qarku: Qarku i Tiranës
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated October 27, 2020 at 11:52 am

  • Çmimi: €450/Muaj
  • Siperfaqe: 130 m²
  • Dhoma: 3
  • Banja: 2

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Merita Xhepa
+355 4 2222 444 +355 67 59 81 865

Pyetje për pronën

Open chat