Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Ambient komercial per Shitje tek Rr Androkli Kostallari Shitje / Sale

Rruga Androkli Kostallari, Tirana, Albania
€1,000/M2

Përshkrimi

Ambient komercial per Shitje tek Rr Androkli Kostallari

Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri

Aktualisht eshte i ndare ne dy pjese dhe te dyja jane te dhena me qera

Ambienti vjen  cmim shuem te favorshem vetem 1000 euro m/2

Prona disponon dokumentacion te regullt hipotekor

Per nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni

  • Adresa: Rruga Androkli Kostallari, Tirana, Albania
  • Qyteti: Tirane
  • Qarku: Qarku i Tiranës
  • Zona: Don Bosko
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated October 28, 2019 at 10:44 am

  • Çmimi: €1,000/M2
  • Siperfaqe: 78 m²

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Karakteristika të tjera

Kontakto

CONTACT AGENT
user EA
+3554222444 +355672001821

Pyetje për pronën

Open chat