Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Ambjent Duplex me qira ne qender. Me Qera

Rruga George W. Bush, Tirana 1010, Albania
€7/M2

Përshkrimi

Jepet ambjent duplex me qira afer qendres se Tiranes, ne nje pallat me punime shume cilesore me arkitekture gotike, me pak hyrje ne kat. Ambjenti ka 5 ndarje, 4 dhoma dhe nje sallon te bollshem. Ambjenti eshte i pershtatshem per banim ose zyra me vizibilitet te larte.Disponon dhe nje post parkimi. I aksesueshem nga te gjithat kyce te Tiranes.Per nje vizite ne prone ose cdo informacion tjeter ju ftojme te na kontaktoni.

 • Adresa: Rruga George W. Bush, Tirana 1010, Albania
 • Qyteti: Tirana
 • Qarku: Tirana County
 • Kodi postar: 1010
 • Shteti: Albania

Detajet

Updated November 10, 2017 at 5:37 pm

 • Çmimi: €7/M2
 • Siperfaqe: 200 m²
 • Dhoma: 4
 • Banja: 2
 • Garazh: 1

Detaje shtese

 • Eg: Equipment: Grill - Gas

Karakteristika të tjera

Kontakto

CONTACT AGENT
Olger Cino
+355 4 2222 444 +355 672 222 313

Pyetje për pronën