Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Ambjent Duplex me qira prane qendres se Tiranes Me Qera

Rruga George W. Bush, Tirana, Albania
€6/M2

Përshkrimi

Jepet ambjent duplex me qira afer qendres se Tiranes, ne nje pallat me punime shume cilesore me arkitekture gotike, me pak hyrje ne kat.

Ambjenti organizohet nga 4 dhoma , nje sallon i bollshem , dy tualete , nje depo per magazim dhe shkalle te brendshme qe bejne lidhjen e ambjenteve nepermjet tyre.

Ambjenti eshte i pershtatshem per banim , zyra , seli biznesi.

Ka vizibilitet te larte nga rruga kryesore.

I aksesueshem nga te gjitha pikat kyce te Tiranes.

Per nje vizite ne prone ju ftojme te na kontaktoni.

  • Adresa: Rruga George W. Bush, Tirana, Albania
  • Qyteti: Tirana
  • Qarku: Tirana County
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated February 6, 2019 at 11:41 am

  • Çmimi: €6/M2
  • Siperfaqe: 200 m²
  • Dhoma: 4
  • Banja: 2

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Karakteristika të tjera

Kontakto

CONTACT AGENT
user CnO
+355 4 2222 444 +355 672 222 313

Pyetje për pronën