Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Ambjent komercial bar kafe me verande per shitje Shushica . Shitje / Sale

Rruga Gjik Kuqali, Tirana, Albania
€150,000/Total

Përshkrimi

Shitet ambjent komercial prane kompleksit Dinamo.

Ambjenti eshte teresisht i rregulluar dhe investuar ne me materialet me te mira te tregut .

Aktualisht eshte ne funksion si bar kafe me nje klientele te rregullt dhe te stabilizuar.

Gjithashtu disponon dhe nje verande ne perdorim rreth 40 m2 .

Per me shume  informacion ose nje vizite prane tij ju lutem te na kontaktoni .

 

 • Adresa: Rruga Gjik Kuqali, Tirana, Albania
 • Qyteti: Tirana
 • Qarku: Tirana County
 • Zona: Kompleksi Dinamo
 • Shteti: Albania

Detajet

Updated April 27, 2021 at 3:43 pm

 • Prone ID: ath 42721
 • Çmimi: €150,000/Total
 • Siperfaqe: 50 m²
 • Siperfaqe Trualli: 40 m²
 • Banja: 2

Detaje shtese

 • Eg: Equipment: Grill - Gas

Karakteristika të tjera

Kontakto

CONTACT AGENT
Ilir Cino
+355 42 222 444 +355 67 40 50 064

Pyetje për pronën