Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Ambjent komercial/njesi biznesi per qira prane rruges se Barrikadave. Qera / for Rent

Rruga Zenel Baboçi, Tirana, Albania
€12/m2

Përshkrimi

Jepet ambjent zyrash per qera prane Rruges Se Barrikadave ne Qender te Tiranes .
Ambjenti ndodhet ne katin perdhe godine e ndertuar ne 2022.
Siperfaqa eshte 418 m2.
Ambjenti eshte totalisht i hapur dhe mund te prshtatet sipas nevojes te ambjenteve te punes.
Rifinitura dhe punime cilesore.
Lartesi 4,9m.
Ambjenti ndodhet ne qender te Tiranes.

Per me shume informacion ose nje nje vizite ne prone ju ftojme ne na kontaktoni
0674050064

  • Adresa: Rruga Zenel Baboçi, Tirana, Albania
  • Qyteti: Tirane
  • Kodi postar: 1000
  • Zona: Rruga Barrikadave , Qender

Detajet

Updated October 7, 2022 at 8:31 am

  • Prone ID: ath 10722
  • Çmimi: €12/m2
  • Siperfaqe: 418 m²

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Karakteristika të tjera

Kontakto

CONTACT AGENT
Ilir Cino
+355 42 222 444 +355 67 40 50 064

Pyetje për pronën