Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Ambjent komercial per qera prane ambasades ruse. Me Qera

Bulevardi Bajram Curri, Tirana, Albania
€2,000/Muaj

Përshkrimi

Jepet ambjent komercial me qera prane Ambasades Ruse.

Ambjenti ndodhet shume prane bllokut,eshte i organizuar ne dy kate.Nje kat ne siperfaqe dhe tjetri nentoke.Secili kat eshte 80 m2 dhe aksesohen me njeri-tjetrin nepermjet shkalleve te brendshme.Ambjenti mund te shfrytezohet per cdo lloj biznesi duke qene ne nje zone lehtesisht te aksesueshme.

Per me shume informacion na kontaktoni.

  • Adresa: Bulevardi Bajram Curri, Tirana, Albania
  • Qyteti: Tirane
  • Qarku: Qarku i Tiranës
  • Zona: Blloku
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated October 4, 2017 at 2:34 pm

  • Çmimi: €2,000/Muaj
  • Siperfaqe: 160 m²
  • Banja: 2

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Karakteristika të tjera

Kontakto

CONTACT AGENT
Ilir Cino
+355 42 222 444 +355 67 40 50 064
Facebook Linkedin Google Plus

Pyetje për pronën