Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Ambjent komercial per qira ne Myslym Shyr E dhene me qera

Rruga Vangjush Furxhi, Tirana, Albania
€656/Muaj

Përshkrimi

Jepet ambjent per qira ne Myslym Shyr.

Ambjenti ndodhet ne nje nder zonat me te preferuara dhe te frekuentuara te Tiranes.

Ambjenti mund te perdoret per zyra, klinike dentare, salle kercimi, qender kursesh.

Ndodhet ne katin e dyte.

Ne cmim nuk perfshihet 15%.

Per nje vizite ne prone ju lutem te na kontaktoni.

  • Adresa: Rruga Vangjush Furxhi, Tirana, Albania
  • Qyteti: Tirana
  • Qarku: Tirana County
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated September 21, 2019 at 9:24 am

  • Çmimi: €656/Muaj
  • Siperfaqe: 150 m²
  • Banja: 1

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Karakteristika të tjera

Kontakto

CONTACT AGENT
Merita Xhepa
+355 4 2222 444 +355 67 59 81 865

Pyetje për pronën

Open chat