Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Ambjent komercial per qira ne Paskuqan Me Qira

Paskuqan, Albania
€1,500/Muaj

Përshkrimi

Jepet ambjent 2-katesh ne Paskuqan.

Ambjenti mund te perdoret per cfar do lloj biznesi.

Ne katin e pare eshte 250  dhe ne katin e dyte eshte 250.

Ambjenti eshte me shkalle te brendeshme.

Per nje vizite ne prone ju lutem te na kontaktoni.

  • Adresa: Paskuqan, Albania
  • Qyteti: Paskuqan
  • Qarku: Tirana County
  • Zona: Paskuqan
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated February 11, 2020 at 12:21 pm

  • Çmimi: €1,500/Muaj
  • Siperfaqe: 500 m²
  • Banja: 2

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Merita Xhepa
+355 4 2222 444 +355 67 59 81 865

Pyetje për pronën

Open chat