Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Ambjent Komercial per qira prane Shkolles Deshmoret e Lirise E dhene me qera

Rruga Margarita Tutulani, Tirana, Albania
€450/Muaj

Përshkrimi

Jepet ambjent komercial per qira prane Shkolles Deshmoret e Lirise.

Ambjenti ndodhet buze rruge dhe eshte i ndare ne dy ambjente dhe nje tualet.

Mund te perdoret per:

Butik,  farmaci, klinike dentare,  furre buke,  etj.

Ne cmim perfshihen edhe taksat.

Per nje vizite ne prone ju lutem te na kontaktoni.

  • Adresa: Rruga Margarita Tutulani, Tirana, Albania
  • Qyteti: Tirana
  • Qarku: Tirana County
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated November 5, 2019 at 10:22 am

  • Çmimi: €450/Muaj
  • Siperfaqe: 62 m²
  • Banja: 1

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Merita Xhepa
+355 4 2222 444 +355 67 59 81 865

Pyetje për pronën