Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Ambjent komercial per qira te Rruga e Bogdaneve Me Qira

Rruga e Bogdanëve, Tirana, Albania
€450/Muaj

Përshkrimi

Jepet ambjent komercial per qira te Rruga e Bogdaneve.

Ambjenti ndodhet buze rruge, me fasade xhami dhe me lartesi 3 metra.

Mund te perdoret per aktivitete te ndryshme.

Per nje vizite ne prone ju lutem te na kontaktoni.

  • Adresa: Rruga e Bogdanëve, Tirana, Albania
  • Qyteti: Tirana
  • Qarku: Tirana County
  • Zona: Rruga e Bogdaneve
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated July 16, 2019 at 9:05 am

  • Çmimi: €450/Muaj
  • Siperfaqe: 45 m²
  • Banja: 1

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Merita Xhepa
+355 4 2222 444 +355 67 59 81 865

Pyetje për pronën

Open chat