Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Ambjent komercial per qira te Rruga Marko Bocari Me Qira

Rruga Marko Boçari, Tirana, Albania
€350/Muaj

Përshkrimi

Jepet ambjent komercial per  qira te Rruga Marko Bocari.

Ambjenti ndodhet ne katin 0.

Mund te perdoret per aktivitete te ndryshme si:

Butik, farmaci, zyra avokatie/noterie, klinik dentare etj.

Ne cmim perfshihet dhe 15 %.

Per nje vizite ne prone ju lutem te na kontaktoni.

  • Adresa: Rruga Marko Boçari, Tirana, Albania
  • Qyteti: Tirana
  • Qarku: Tirana County
  • Zona: Marko Bocari
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated December 12, 2019 at 11:01 am

  • Çmimi: €350/Muaj
  • Siperfaqe: 30 m²
  • Banja: 1

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Merita Xhepa
+355 4 2222 444 +355 67 59 81 865

Pyetje për pronën

Open chat