Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Ambjent Komercial per qira te Shallvaret Me Qira

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania
€600/Muaj

Përshkrimi

Jepet Dyqan me qira te Shallvaret.

Dyqani ndodhet ne nje zone me frekuntushmeri te larte dhe eshte i pozicionuar buze rruge.

Ndodhet ne katin o.

Mund te perdoret per:

Argjendari, farmaci, zyra, Exchange etj.

Per me teper informacion ose nje vizite ne prone ju lutem te na kontaktoni.

  • Adresa: Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania
  • Qyteti: Tirana
  • Qarku: Tirana County
  • Zona: Shallvaret
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated April 24, 2019 at 9:58 am

  • Çmimi: €600/Muaj
  • Siperfaqe: 20 m²
  • Banja: 1

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Karakteristika të tjera

Kontakto

CONTACT AGENT
Merita Xhepa
+355 4 2222 444 +355 67 59 81 865

Pyetje për pronën