Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Ambjent Komercial per Shitje Flagship Center Durres Shit/Blerje

Rruga Autostrada Egnatia 13, Durrës, Albania
€93,000/total

Përshkrimi

Shitet  ambjent komercial ne Qendren Flagship Durres .

Ambjenti ka planimetri te  hapur dhe i pershtashem per cdo lloj aktiviteti .

Ambjenti ndodhet ne katin e trete .

Per me shume informacion ju lutem te na kontaktoni .

  • Adresa: Rruga Autostrada Egnatia 13, Durrës, Albania
  • Qyteti: Durres
  • Qarku: Durrës County
  • Zona: Flagship Center Durres
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated November 10, 2017 at 5:42 pm

  • Çmimi: €93,000/total
  • Siperfaqe: 65 m²

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Karakteristika të tjera

Kontakto

CONTACT AGENT
Ilir Cino
+355 42 222 444 +355 67 40 50 064

Pyetje për pronën

Open chat