Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Ambjent komercial per shitje te prane Shkolles 1 Maj Shitje / Sale

Rruga Ali Demi, Tirana, Albania
€2,990/Total

Përshkrimi

Shitet amjent komercial prane Shkolles 1 Maj.

Ambjenti momentalisht eshte ne gjendje pune dhe sherben si market , shitet bashke me biznesin.

Ambjenti disponon dokumentacion te rregullt.

Per nje vizite ne prone ju lutem te na kontaktoni.

  • Adresa: Rruga Ali Demi, Tirana, Albania
  • Qyteti: Tirana
  • Qarku: Tirana County
  • Zona: Ali Dem
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated February 5, 2020 at 1:05 pm

  • Çmimi: €2,990/Total
  • Siperfaqe: 19 m²
  • Banja: 1

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Karakteristika të tjera

Kontakto

CONTACT AGENT

Pyetje për pronën

Open chat