Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Ambjent komercial per shitje Tek Galeria 17 nentori Shit/Blerje

Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania
€60,000/Total

Përshkrimi

Galeria 17 Nentori”, Rruga e Barrikadave, kati i pare. Dyqan/zyre 32 mq, lartesia e brendshme te lejon krijimin e nje kati nen tavan. Banjo dhe i ndricuar me dy dritare. Cmimi 60.000 €

Per me teper informacion kontakto me agjentin.

  • Adresa: Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania
  • Qyteti: Tirana
  • Qarku: Tirana County
  • Kodi postar: 1001
  • Zona: Qender
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated February 20, 2020 at 9:43 am

  • Çmimi: €60,000/Total
  • Siperfaqe: 32 m²

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Karakteristika të tjera

Kontakto

CONTACT AGENT
Olsi Cino

Pyetje për pronën

Open chat