Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Ambjent multifunksional per qera dyqan ,zyra, tregu elektrik . Qera / for Rent

Rruga Zonja Çurre, Tirana, Albania
€250/Month

Përshkrimi

jepen per qera ambjent multifunksionale biznesi me sip net 38 m2.

Ambjenti ndodhen prane tregut elektrik .

Ambjentet jane te veendosura ne katin e pare dhe me nje lartesi 4,5m cka e ben te pershatshme, pe r cdo lloj aktiviteti, zyra , qender estetike, dyqan, avokati.

Sistem ngrohje ftohje dhe vetrate xhami, punime cilesore .

Ne cmim perfshihen taksat .

Per me shume informacion ose nje vizite ju lutem te na kontaktoni .

  • Adresa: Rruga Zonja Çurre, Tirana, Albania
  • Qyteti: Tirane
  • Qarku: Qarku i Tiranës
  • Zona: Tregu Elektrik
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated April 10, 2021 at 8:59 am

  • Prone ID: ath 041021
  • Çmimi: €250/Month
  • Siperfaqe: 40 m²
  • Banja: 1

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Ilir Cino
+355 42 222 444 +355 67 40 50 064

Pyetje për pronën