Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Ambjent multifunksional per qera, punishte, magazine 280m2 ! Qera / for Rent

Rruga Hysen Loci, Tirana, Albania
€290€1/m2

Përshkrimi

Jepet ambjent komercial per qira prane rruges Ali Demi

Ambjenti ndodhet ne katin 0 te nje godine te re.

Ambjenti eshte i pershtatshem per biznes fasonerie , rrobaqesi , punishte , punime industriale , depo magazinimi.

Siperfaqja ambjentit eshte 280 m2 dhe organizohet nga nje hapesire open space , ndarje zyrash , tualete.

Ambjenti eshte i larte 4,3 m dhe ka ndricim natyral nga vetratat e shumta qe disponon.

Godina ne te cilen ndodhet ambjenti ka mundesi per parkim kamjoni per transport mallrash.

Ne cmim nuk perfshihen taksat, uji dritat.

Per nje vizite ne prone ju ftojme te na kontaktoni.

  • Adresa: Rruga Hysen Loci, Tirana, Albania
  • Qyteti: Tirane
  • Qarku: Qarku i Tiranës
  • Zona: Zona Ali Demi
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated October 19, 2020 at 8:17 am

  • Prone ID: ath 1019
  • Çmimi: €290
  • Siperfaqe: 300 m²
  • Banja: 1

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Karakteristika të tjera

Kontakto

CONTACT AGENT
Ilir Cino
+355 42 222 444 +355 67 40 50 064

Pyetje për pronën

Open chat