Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Ambjent per qera 80 m2 Bulevardi Bajram Curri ! Qera / for Rent

Bulevardi Bajram Curri, Tirana, Albania
€400/Muaj

Përshkrimi

Jepet ambjent per qera zyra, qender kursesh, klinike buze rruges kryesore Bulevardi Bajar Curri.

Ambjenti eshte i pozicionuar ne kat e pare, me pamje dhe akses nga rruga kryesore .

Organizimi i brendeshem eshte 3 ambjente te ndara nje banjo, ballkon i madh, i mbyllur me vetrate

xhami mundesi vendoje reklamimi dhe nje kend i vogel gatim.

Mundesi parkimi ne zone .

Per me shume informacion ose nje vizite ju lutem te na kontaktoni .

 • Adresa: Bulevardi Bajram Curri, Tirana, Albania
 • Qyteti: Tirane
 • Qarku: Qarku i Tiranës
 • Zona: Blloku , Njesia nr 5/1
 • Shteti: Albania

Detajet

Updated October 15, 2020 at 9:12 am

 • Prone ID: ath 1015
 • Çmimi: €400/Muaj
 • Siperfaqe: 80 m²
 • Dhoma: 2
 • Banja: 1

Detaje shtese

 • Eg: Equipment: Grill - Gas

Karakteristika të tjera

Kontakto

CONTACT AGENT
Ilir Cino
+355 42 222 444 +355 67 40 50 064

Pyetje për pronën

Open chat