Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Ambjent per Qera Prane Liqenit Artificial . Me Qera

Rruga Marko Boçari, Tirana, Albania
€450/month

Përshkrimi

Jepet qera apartament per ne nje kopleks te ri rezidencial me punime cilesore .

Apartamenti eshte i organizuar ne nje ambjent gatimi dhe dhome ndenje te perbashket 1 dhome gjumi , 1 studio 1 banjo , verande . e gjitha eshte e shtruar me parket laminat  .

Mundesi per mobilim , e pershtatshme per zyra ose banim .

  • Adresa: Rruga Marko Boçari, Tirana, Albania
  • Qyteti: Tirana
  • Qarku: Tirana County
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated January 8, 2018 at 4:39 pm

  • Çmimi: €450/month
  • Siperfaqe: 87 m²
  • Dhoma: 1 ,1/2
  • Banja: 1

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Ilir Cino
+355 42 222 444 +355 67 40 50 064
Facebook Linkedin Google Plus

Pyetje për pronën

Open chat