Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Ambjent per zyra prane sheshit Wilson Me Qera

Rruga Ymer Kurti, Tirana, Albania
€290/Muaj

Përshkrimi

Ambjent per qira ne Kain 9 te nje pallati me ashensor, me pamj dhe orientim nga lindja, Siperfaqe e shfrytezuar 70m2, nga nje Siperfaqe totale 100m2, nje prej ambjenteve shfrytezohet nga jurist, 2 ambjente te mobiluara dhe kondicionuara Pune, sallon mbledhje , kend gatimi, koridor, tualet, ballkon, .

300€ muaj Neto,

Ose 400€ perfshire, taksa, drita , uje , internet sharing, administrim.

 

  • Adresa: Rruga Ymer Kurti, Tirana, Albania
  • Qyteti: Tirana
  • Qarku: Tirana County
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated April 15, 2020 at 8:31 am

  • Çmimi: €290/Muaj
  • Siperfaqe: 70 m²
  • Siperfaqe Trualli: 100 m²
  • Dhoma: 2
  • Banja: 1

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Karakteristika të tjera

Kontakto

CONTACT AGENT
Olsi Cino

Pyetje për pronën

Open chat