Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Ambjent per zyra tek Park Gate Me Qera

E 852, Tiranë, Albania
€1,000/Muaj

Përshkrimi

 1. Ambjenti ndodhet ne nje prej godinave me prestigjoze ne tirane.

Me 3 ndarje, me planimetri te mire dhe siperfaqe e mireshfrytezuar.

Ne ndertese eshte perdorur kualiteti me cilesor I materialeve.

Ne cmim perfshihet nje vendparkimi.

Cmimi eshte neto.

Per nje vizite ne prone na kontaktoni.

 

 • Adresa: E 852, Tiranë, Albania
 • Qyteti: Tirane
 • Qarku: Qarku i Tiranës
 • Shteti: Albania

Detajet

Updated November 11, 2019 at 5:09 pm

 • Çmimi: €1,000/Muaj
 • Siperfaqe: 122 m²
 • Dhoma: 2
 • Banja: 2
 • Garazh: 1

Detaje shtese

 • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Olsi Cino

Pyetje për pronën

Open chat