Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Ambjent zyre me qera Qera / for Rent

Rruga Janos Hunyadi, Tirana, Albania
€500

Përshkrimi

Jepet ambjent zyre me qera.
Ambjenti ndodhet ne katin e dyte me ashensor.
Siperfaqa eshte 30m2. I sapomobiluar, me parket dhe tualet.
Ambjenti ndodhet ne zonen e Ish Bllokut.
Per nje vizite ne prone ju ftojme ne na kontaktoni 0695104212

  • Adresa: Rruga Janos Hunyadi, Tirana, Albania
  • Qyteti: Tirane
  • Qarku: Qarku i Tiranës
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated September 2, 2020 at 10:26 am

  • Prone ID: ed92201ath
  • Çmimi: €500
  • Siperfaqe: 30 m²
  • Banja: 1

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Ilir Cino
+355 42 222 444 +355 67 40 50 064

Pyetje për pronën

Open chat