Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Ambjente Komerciale per qera Me Qera

Kristal Center, Tirana, Albania
€7/m2

Përshkrimi

Jepet Ambjent komercial per prane kompleksit Kristal

Ambjentet jane me sistem ngrohje dhe ftohje te brendshem

Lehtesisht i aksesueshem nga rruga kryesore  i pershtatshem per cdo lloj biznesi .

 

  • Adresa: Kristal Center, Tirana, Albania
  • Qyteti: Tirana
  • Qarku: Tirana County
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated May 24, 2017 at 9:34 am

  • Prone ID: qk1
  • Çmimi: €7/m2
  • Siperfaqe: 500 m²

Karakteristika të tjera

Kontakto

CONTACT AGENT
Ilir Cino
+355 42 222 444 +355 67 40 50 064
Facebook Linkedin Google Plus

Pyetje për pronën

Open chat