Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Ambjente komerciale per qira ne Myslym Shyr Me Qira

Rruga Myslym Shyri, Tiranë, Albania
€1,400/Muaj

Përshkrimi

Jepet dy ambjente komerciale per qira ne rrugen Myslym Shyri.

Ambjentet ndodhen ne katin 0 dhe kane akses ne rruge kryesore.

Secili nga ambjente eshte 100 m2 dhe cmimi per secilin eshte 1550 euro/muaj.

Mund te perderen per aktivitet te ndryshme.

Per nje vizite ne prone ju lutem te na kontaktoni.

  • Adresa: Rruga Myslym Shyri, Tiranë, Albania
  • Qyteti: Tirane
  • Qarku: Qarku i Tiranës
  • Zona: Myslym Shyri
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated September 21, 2019 at 9:19 am

  • Çmimi: €1,400/Muaj
  • Siperfaqe: 100 m²
  • Banja: 1

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Karakteristika të tjera

Kontakto

CONTACT AGENT
Merita Xhepa
+355 4 2222 444 +355 67 59 81 865

Pyetje për pronën