Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Ambjente komerciale per qira te Myslym Shyri Me Qira

Rruga Myslym Shyri, Tiranë, Albania
€900/Muaj

Përshkrimi

Jepen dy  dyqane per qira ne rrugen Myslym Shyri.

Dyqanet ndodhen ne nje zone me levizshmeri dhe kan akses ne rrugen kryesore.

Ndodhen ne katin 0.

Mund te perdoern per aktivitete te ndryshme si;

Butik, dyqan celularesh, farmaci, produkte kozmetike, etj.

Secili nga dyqnet eshte  25 m2, dhe jane te ndare nga njeri-tjetri.

Cmimi per secilin dyqan eshte 950 euro ne muaj.

Per nje vizite ne prone ju lutem te na kontaktoni.

  • Adresa: Rruga Myslym Shyri, Tiranë, Albania
  • Qyteti: Tirane
  • Qarku: Qarku i Tiranës
  • Zona: Myslym Shyri
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated September 21, 2019 at 9:20 am

  • Çmimi: €900/Muaj
  • Siperfaqe: 25 m²
  • Banja: 1

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Karakteristika të tjera

Kontakto

CONTACT AGENT
Merita Xhepa
+355 4 2222 444 +355 67 59 81 865

Pyetje për pronën