Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartamente 1+1 dhe parkime per shitje tek Oasis Reaidence Shit/Blerje

Parku Ish Fusha Aviacionit, Rruga Luis Jansin Henkard 16, Tiranë, Albania
€749/M2

Përshkrimi

Apartamentet jane pjese e nje ndertimi  cilesor ne nje rezidence banimi prane ish fushes se aviacionit,

Punimet aktuale jane ne faze rifiniturash.

Siperfaqe 73-74-75 m2.

Pagesa ne firmosje kontrate , 95%  pjesa tjeter ne dorezimin e apartamenteve.

Perfundim vit shkurt 2022

Parkime nentokesore me cmim special.

Zona ka cmime qe variojne nga 800-870 eu/m2.

Per nje vizite ose informacion shtese na kontaktoni.

  • Adresa: Parku Ish Fusha Aviacionit, Rruga Luis Jansin Henkard 16, Tiranë, Albania
  • Qyteti: Tirane
  • Qarku: Qarku i Tiranës
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated February 1, 2021 at 10:04 am

  • Çmimi: €749/M2
  • Siperfaqe: 73 m²
  • Dhoma: 1
  • Banja: 1

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Olsi Cino

Pyetje për pronën