Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartament per qira ne rrugen Gjik Kuqali dhene me qera/rented

Rruga Gjik Kuqali, Tirana, Albania
€300/Muaj

Përshkrimi

Jepet apartament per qira ne rrugen Gjik Kuqali.

Apartmenti eshte pjeserisht i mobiluar.

Jepet per banim ose per zyra.

Apartamenti eshte i ndare ne tre dhoma, koridor, nje ballkon dhe nje banjo.

Per nje vizite ne prone ju lutem te na konatktoni.

  • Adresa: Rruga Gjik Kuqali, Tirana, Albania
  • Qyteti: Tirana
  • Qarku: Tirana County
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated September 17, 2019 at 8:49 am

  • Çmimi: €300/Muaj
  • Siperfaqe: 61 m²

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Karakteristika të tjera

Kontakto

CONTACT AGENT
Merita Xhepa
+355 4 2222 444 +355 67 59 81 865

Pyetje për pronën

Open chat