Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Shiten 3 apartamente 1+1 62m2 prane Oxhakut Shit/Blerje

Rruga Kongresi i Manastirit, Tirana, Albania
€45,900/Tot

Përshkrimi

Shitet apartament prane zones se oxhakut 1+1 .

Apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome ndenje dhe ambjent gatimi te perbashket , 1 dhome gjumi , 1 banjo , korridor i bollshem dhe nje ballkon .

Apartamentet ndodhet ne katin e 8, 10 , dhe 11  , disponon certifikate pronesie , planimetri e rregullt , dritare te medha .

Per me shume informacion ju lutem te na kontaktoni.

  • Adresa: Rruga Kongresi i Manastirit, Tirana, Albania
  • Qyteti: Tirana
  • Qarku: Tirana County
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated September 11, 2018 at 3:18 pm

  • Çmimi: €45,900/Tot
  • Siperfaqe: 62 m²
  • Dhoma: 1
  • Banja: 1

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Karakteristika të tjera

Kontakto

CONTACT AGENT
Ilir Cino
+355 42 222 444 +355 67 40 50 064
Facebook Linkedin Google Plus

Pyetje për pronën

Open chat