Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartament 1+1 & parkim per qira prane Nobis Me Qera

Rruga e Kosovarëve, Tiranë, Albania
€400/Muaj

Përshkrimi

Ambjneti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri.

Me mobilim cilesor dhe orientim te mire.

Ndertesa eshte me parametrat me te larte te ndertimit ne treg.

Me kondicioner, vend parkimi I perfshire ne cmim.

Cmimi eshte Neto , dhe nuk perfshin tatimin ne burim..

Per me teper informacion na kontaktoni.

  • Adresa: Rruga e Kosovarëve, Tiranë, Albania
  • Qyteti: Tirane
  • Qarku: Qarku i Tiranës
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated January 22, 2020 at 2:55 pm

  • Çmimi: €400/Muaj
  • Siperfaqe: 74 m²
  • Dhoma: 1
  • Banja: 1
  • Garazh: 1

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Olsi Cino

Pyetje për pronën

Open chat