Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartament 1+1+ parkim per shitje tek Juridiku Shit/Blerje

Rruga Milto Tutulani, Tirana, Albania
€139,500/Total

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet ne nje pallatvte ri me ashensor, me orinetim te mire dhe planimetri me mundesi per shtatje per nje hapesire te vogel per studio, me planimetri, sallon, kend gatimi, 2 tualete, ballkon, i madh,  vendparkimi.

Me certifikate pronesie

Superfaqe bruto 90 m2, neto 78

Tarife sherbimi 1%

Per nje vizite ne prone na kontaktoni

 

  • Adresa: Rruga Milto Tutulani, Tirana, Albania
  • Qyteti: Tirana
  • Qarku: Tirana County
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated April 20, 2021 at 8:52 am

  • Çmimi: €139,500/Total
  • Dhoma: 1
  • Banja: 2
  • Garazh: 1

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Olsi Cino
+355 42 222 444 +355 67 40 50 035
Facebook Twitter Linkedin Google Plus Youtube

Pyetje për pronën