Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartament 1+1 per qera Kat Vile 21 Dhjetori. Qera / for Rent

Rruga Frosina Plaku, Tirana, Albania
€400/Month

Përshkrimi

Jepet me qera apartament prane 21 dhjetorit .

Apartamenti eshte i vendosur ne katin e dyte te nje vile me hyrje te vecante.

Apartamenti eshte tersisht i mobliluar ne menyre te kendshem dhe estetike i pa banuar me pare .

Organizimi i brendshem eshte korridor i bollshem nje dhome gjumi e madhe, dhome ndenje, kend gatimi , 1 banjo dhe nje verande e bollshme .

Vendodhja eshte shume e mire per arsye te levizjes , qetesise sigurise dhe afersise me cdo destinacion qe ofron zona.

Mundesi parkimi ne zone .

Per me shume informacion ju lutem te na kontaktoni .

 • Adresa: Rruga Frosina Plaku, Tirana, Albania
 • Qyteti: Tirana
 • Qarku: Tirana County
 • Zona: 21 Dhjetori
 • Shteti: Albania

Detajet

Updated July 24, 2020 at 4:04 pm

 • Prone ID: ath 72420
 • Çmimi: €400/Month
 • Siperfaqe: 72 m²
 • Dhoma: 1
 • Banja: 1

Detaje shtese

 • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Ilir Cino
+355 42 222 444 +355 67 40 50 064

Pyetje për pronën

Open chat