Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartament 1+1 per qera Mozaiku i Tiranes !!! Qera / for Rent

Rruga Sandër Prosi, Tirana, Albania
€300/Month

Përshkrimi

Jepet per qira apartament 1+1 te Mozaiku i Tiranes prane fakulteti te inxhinierise dhe Zogut te Zi .

Apartamenti eshte i vendosur ne katin e katert ne nje apartamenti te rinovuar plotesisht se fundmi.

Organizimi i aparatamentit eshte nje 1 dhome gjumi, dhome ndenje dhe kuzhine e hapur , nje banjo , dhe nje ballkon .

Nuk disponon ashensor.

Apartamenti eshte teresisht i mobiluar dhe disponon sistem kondicionimi ngrohje ftohje .

Per me shume informacion ose nje vizite prane tij ju lutem te na kontaktoni

 • Adresa: Rruga Sandër Prosi, Tirana, Albania
 • Qyteti: Tirana
 • Qarku: Tirana County
 • Zona: Mozaiku I Tiranes
 • Shteti: Albania

Detajet

Updated December 28, 2020 at 4:42 pm

 • Prone ID: ath 1228
 • Çmimi: €300/Month
 • Siperfaqe: 53 m²
 • Dhoma: 1
 • Banja: 1

Detaje shtese

 • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Ilir Cino
+355 42 222 444 +355 67 40 50 064

Pyetje për pronën