Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartament 1+1 per qera rruga Medar Shtylla Rezervuar

Rruga Medar Shtylla, Tirana, Albania
€400/Month

Përshkrimi

Jepet per qera apartament ne zonen e Komunes se Parisit Prane liqenit .

Aprtamenti eshte teresisht i mobiluar ne menyre moderne .

Organizimi eshte nje dhome gjumi , dhome ndenje dhe kuzhine e perbashket , 1 banjo korridor.

Apartamenti ndodhet ne ne kompleks rezidencial me cilesi te larte punimesh .

Per me shume informacion ose nje vizite ju lutem te na kontaktoni .

  • Adresa: Rruga Medar Shtylla, Tirana, Albania
  • Qyteti: Tirana
  • Qarku: Tirana County
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated October 29, 2019 at 11:16 am

  • Prone ID: ath 543
  • Çmimi: €400/Month
  • Siperfaqe: 60 m²
  • Dhoma: 1
  • Banja: 1

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Ilir Cino
+355 42 222 444 +355 67 40 50 064

Pyetje për pronën

Open chat