Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartament 1+1 per Qera,sip 80 m2 rruga e Kosovareve !!! Rezervuar

Rruga e Kosovarëve, Tiranë, Albania
€380/Month

Përshkrimi

Jepet apartament 1+1 per qira prane parkut te liqenit artificial ne rrugen e “Kosovareve”.

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me punime shume cilesore.

Organizimi i brendshem eshte shume funksional dhe perbehet nga 1 dhome gjumi komode , me ballkon te vecanta,1 dhome ndenje me ambjent gatimi te perbashket me hapesire te gjere me dalje ne ballkon,1 tualet.

Apartamenti eshte teresisht i mobiluar.

Mundesi parkimi ne zone.

Per nje vizite ne prone na kontaktoni.

  • Adresa: Rruga e Kosovarëve, Tiranë, Albania
  • Qyteti: Tirane
  • Qarku: Qarku i Tiranës
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated October 15, 2020 at 9:26 am

  • Prone ID: ath 7920
  • Çmimi: €380/Month
  • Siperfaqe: 80 m²
  • Dhoma: 1
  • Banja: 1

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Ilir Cino
+355 42 222 444 +355 67 40 50 064

Pyetje për pronën

Open chat