Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartament 1+1 per qira prane Ministrise se Jashteme Rezervuar

Bulevardi Zhan D'Ark, Tiranë, Albania
€250/Muaj

Përshkrimi

Jepet apartament 1+1 per qira prane Ministrise se Jashteme.

Apartamenti eshte i organizuar ne:

Nje dhome gjumi, kuzhine dhe dhome ndenje bashke,

koridor qe ben lidhjen me dhomat dhe nje banjo.

Per nje vizite ne prone ju lutem te na konatktoni.

 

 

  • Adresa: Bulevardi Zhan D'Ark, Tiranë, Albania
  • Qyteti: Tirane
  • Qarku: Qarku i Tiranës
  • Zona: Brryli
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated September 14, 2019 at 9:14 am

  • Çmimi: €250/Muaj
  • Siperfaqe: 55 m²
  • Dhoma: 1
  • Banja: 1

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Merita Xhepa
+355 4 2222 444 +355 67 59 81 865

Pyetje për pronën

Open chat