Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartament 1+1 per qira prane Ministrise se Jashteme E dhene me qera

Rruga Johan Fon Han, Tiranë, Albania
€320/Muaj

Përshkrimi

Jepet apartament 1+1 per qira prane Ministrise se Jashteme.

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te miradministruar, ndodhet ne katin e dyte.

Organizimi i brendeshem:

Nje dhome gjumi,  kuzhine dhe dhome ndenje bashke,  nje banjo, ballkon.

Per nje vizite ne prone ju lutem te na kontaktoni.

  • Adresa: Rruga Johan Fon Han, Tiranë, Albania
  • Qyteti: Tirane
  • Qarku: Qarku i Tiranës
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated July 25, 2019 at 11:27 am

  • Çmimi: €320/Muaj
  • Siperfaqe: 68 m²
  • Dhoma: 1
  • Banja: 1

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Merita Xhepa
+355 4 2222 444 +355 67 59 81 865

Pyetje për pronën