Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartament 1+1 per qira prane Shkolles se Kuqe Me Qira

Rruga Riza Cerova, Tirana, Albania
€350/Muaj

Përshkrimi

Jepet apartament 1+1 per qira prane Shkolles se Kuqe.

Apartamenti ndodhet ne katin e shtate dhe ne nje pallate te miradministruar me ashensor.

Organizimi i brendeshem:

Nje dhome gjumi, kuzhine dhe dhome ndenje bashke, nje banjo, koridor dhe nje verande 40 m2.

Per nje vizite ne prone ju lutem te na kontaktoni.

  • Adresa: Rruga Riza Cerova, Tirana, Albania
  • Qyteti: Tirana
  • Qarku: Tirana County
  • Zona: Shkolla e Kuqe
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated April 6, 2019 at 8:07 am

  • Çmimi: €350/Muaj
  • Siperfaqe: 200 m²
  • Dhoma: 1
  • Banja: 1

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Merita Xhepa
+355 4 2222 444 +355 67 59 81 865

Pyetje për pronën