Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartament 1+1 per qira te Komuna Parisit dhene me qera/rented

Rruga Tish Dahia, Tirana, Albania
€400

Përshkrimi

Jepet apartament 1+1 per qira te Komuna Parisit.

Apartamenti ndodhet ne nje pallate te ri te miradministuar, ne katin e 4.

Organizohet ne:

Nje dhome gjumi, kuzhine dhe dhome ndnje bashke, banjo, ballkon.

Per nje vizite ne prone ju lutem te na konatktoni.

  • Adresa: Rruga Tish Dahia, Tirana, Albania
  • Qyteti: Tirana
  • Qarku: Tirana County
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated September 9, 2021 at 10:41 am

  • Çmimi: €400
  • Dhoma: 1
  • Banja: 1

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Merita Xhepa
+355 4 2222 444 +355 67 59 81 865

Pyetje për pronën