Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartament 1+1 per qira te Komuna Parisit, Kika 2. dhene me qera/rented

Komuna e Parisit, Tirana, Albania
€400

Përshkrimi

Jepet apartament 1+1 qira te Komuna Parisit, te kopmleksi Kika 2.

Apartamenti ndodhet ne nje zone mjafte te prefreuar per banim.

Nodhet ne katin e 5 banim.

Organizohet ne:

Nje dhome gjumi, kuzhine dhe dhome ndenje bashke, nje banjo, ballkon.

Per nje vizite ne prone ju lutem te na kontaktoni.

  • Adresa: Komuna e Parisit, Tirana, Albania
  • Qyteti: Tirana
  • Qarku: Tirana County
  • Zona: Komuna e Parisit
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated July 28, 2021 at 10:43 am

  • Çmimi: €400
  • Siperfaqe: 60 m²
  • Dhoma: 1
  • Banja: 1

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Merita Xhepa
+355 4 2222 444 +355 67 59 81 865

Pyetje për pronën