Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartament 1+1 per qira te Komuna Parisit prane Kompleksit Kika 2 E dhene me qera

Komuna e Parisit, Tirana, Albania
€350/Muaj

Përshkrimi

Jepet apartament 1+1 per qira te Komuna Parisit.

Apartamenti ndodhet prane kompleksit  Kika 2, ne katin 4.

Organizohet si me poshte:

Nje dhome gjumi, kuzhine dhe dhome ndenje bashke, banjo.

Ne cmim e qirse eshte i perfshire edhe nje post parkim.

Apartamenti eshte i disponueshem mbas dates 15 nentor.

Per nje vizite ne prone ju lutem te na kontaktoni.

  • Adresa: Komuna e Parisit, Tirana, Albania
  • Qyteti: Tirana
  • Qarku: Tirana County
  • Zona: Komuna e Parisit
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated November 27, 2020 at 11:44 am

  • Çmimi: €350/Muaj
  • Siperfaqe: 60 m²
  • Dhoma: 1
  • Banja: 1

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Merita Xhepa
+355 4 2222 444 +355 67 59 81 865

Pyetje për pronën