Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartament 1+1 per qira te Rruga Elbasanit E dhene me qera

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania
€350

Përshkrimi

Apartment 1+1 per qira te Rruga Elbasanit.

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 pallat ekzistues.

Organizohet:

Nje dhoma gjumi, kuzhine dhe dhome ndenje bashke, nje banjo.

Per nje vizite ne prone ju lutem te na kontaktoni.

  • Adresa: Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania
  • Qyteti: Tirana
  • Qarku: Tirana County
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated January 8, 2022 at 11:14 am

  • Çmimi: €350
  • Dhoma: 1
  • Banja: 1

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Merita Xhepa
+355 4 2222 444 +355 67 59 81 865

Pyetje për pronën