Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartament 1+1 per qira te Rruga Kosovareve Qera / for Rent

Rruga e Kosovarëve, Tirana, Albania
€350

Përshkrimi

Jepet apartament 1+1 per qira te Rruga Kosovareve.

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te miradministruar.

Organizohet ne:

Nje dhome gjumi, kuzhine dhe dhome ndenje bashke, koridor, banjo dhe ballkon.

Per nje vizite ne prone ju lutem te na kontaktoni.

  • Adresa: Rruga e Kosovarëve, Tirana, Albania
  • Qyteti: Tirane
  • Qarku: Qarku i Tiranës
  • Zona: Kompleksi Dinamo
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated January 11, 2021 at 11:40 am

  • Prone ID: 70
  • Çmimi: €350
  • Dhoma: 1
  • Banja: 1

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Merita Xhepa
+355 4 2222 444 +355 67 59 81 865

Pyetje për pronën