Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartament 1+1 per qira te rruga Marko Bocari E dhene me qera

Rruga Marko Boçari, Tirana, Albania
€450

Përshkrimi

Jepet apartament 1+1 per qira te rruga Marko Bocari.

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te miradministruar.

Organizohte ne

Nje dhome gjumi, kuzhine dhe dhome ndenje bashke, nje banjo dhe ballkon.

Ndodhet ne katin e 1-re banim.

Per nje vizite ne prone ju ltem te na konatktoni.

  • Adresa: Rruga Marko Boçari, Tirana, Albania
  • Qyteti: Tirana
  • Qarku: Tirana County
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated March 22, 2021 at 12:01 pm

  • Çmimi: €450
  • Siperfaqe: 60 m²
  • Dhoma: 1
  • Banja: 1

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Marsel Cino
+355 4 2222 444 +355 67 2016918
Facebook Youtube

Pyetje për pronën