Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartament 1+1 per shitje ne Ali Dem Shitur/Sold

Ali Demi, Tirana, Albania
€43,990/Total

Përshkrimi

Shitet apartament 1+1 ne zonen e Ali Demit.

Apartamenti ndodhet ne nje pallat ekzistues ne katin e dyte.

Oraganizimi i brendeshem:

Nje dhome gjumi, kuzhine dhe dhome ndenje bashke, banjo.

Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt.

Per nje vizite ne prone ju lutem te na kontaktoni.

  • Adresa: Ali Demi, Tirana, Albania
  • Qyteti: Tirana
  • Qarku: Tirana County
  • Zona: Ali Demi
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated August 13, 2019 at 11:45 am

  • Çmimi: €43,990/Total
  • Siperfaqe: 57 m²
  • Dhoma: 1
  • Banja: 1

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Karakteristika të tjera

Kontakto

CONTACT AGENT
Merita Xhepa
+355 4 2222 444 +355 67 59 81 865

Pyetje për pronën