Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartament 1+1 per shitje ne Ali Dem Shitje / Sale

Rruga Kont Leopold Bertold, Tirana, Albania
€44,000/Total

Përshkrimi

Shitet apartament 1+1 ne  Ali Dem.

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues dhe eshte i rikonstruktuar.

Organizmi i brendeshem:

Nje dhom gjumi, kuzhine dhe dhome ndenje bashke, nje banjo, ballkon.

Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt.

Per nje vizite ne prone ju lutem te na kontaktoni.

 

  • Adresa: Rruga Kont Leopold Bertold, Tirana, Albania
  • Qyteti: Tirane
  • Qarku: Qarku i Tiranës
  • Zona: Ali Dem
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated March 2, 2020 at 1:05 pm

  • Çmimi: €44,000/Total
  • Siperfaqe: 56 m²
  • Dhoma: 1
  • Banja: 1

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Karakteristika të tjera

Kontakto

CONTACT AGENT
Merita Xhepa
+355 4 2222 444 +355 67 59 81 865

Pyetje për pronën

Open chat