Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartament 1+1 per shitje ne Durres Shitje / Sale

Rruga Rrota e Kuqe, Durrës, Albania
€35,000/Total

Përshkrimi

Shitet apartament 1+1 ne zonen e plazhit, Durres (Tek Rrota e Kuqe).

Apartamenti eshte  me pamje nga deti, me orientim nga Lindja dhe me veranda te bollshme.

Pallati eshte i pajisur me ashensor, ndodhet ne nje zone sherbimesh dhe lehtesisht e aksesueshme me transportin urban dhe interurban.

Apartamenti perbehet nga: dhome gjumi, Soxhiorno + Sallon, Tualet, Verande.

Disponon certifikat pronesie.

Per nje vizite ne prone ju ftoj te na kontaktoni.

  • Adresa: Rruga Rrota e Kuqe, Durrës, Albania
  • Qyteti: Durres
  • Qarku: Qarku i Durrësit
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated March 12, 2019 at 5:12 pm

  • Çmimi: €35,000/Total
  • Siperfaqe: 72 m²
  • Dhoma: 1
  • Banja: 1

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Eduina l
+3554222444 +3554222444

Pyetje për pronën