Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartament 1+1 per shitje ne Kombinat Shitur/Sold

Rruga Hamdi Cenojmeri, Tirana, Albania
€32,000/Total

Përshkrimi

Shitet apartament 1+1 ne zonen e Kombinatit.

Apartamenti ndodhet ne nje pallat ekzistues kati i pare totali i kateve dy.

Organizimi i brendeshem:

Nje dhome gjumi,  kuzhine dhe dhome ndenje bashke,  koridor,  banjo.

Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt.

Per nje vizite ne prone ju lutem te na kontaktoni.

 

  • Adresa: Rruga Hamdi Cenojmeri, Tirana, Albania
  • Qyteti: Tirana
  • Qarku: Tirana County
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated August 20, 2019 at 10:09 am

  • Çmimi: €32,000/Total
  • Siperfaqe: 50 m²
  • Dhoma: 1
  • Banja: 1

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Karakteristika të tjera

Kontakto

CONTACT AGENT
Merita Xhepa
+355 4 2222 444 +355 67 59 81 865

Pyetje për pronën